Tlen

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
ODPOWIEDZ
Crocop

Post autor: Crocop » wt maja 29, 2012 6:07 pm

Patol przegrał z Darkiem?? No to faktycznie jazda... A ty Daro tak nie kozacz bo w singlach się nie popisałeś ^^ A kazdy głupi moze coś ugrać mając mocnego atakera z przodu xD
Po prostu... Kuba...Z MAFII ;)
www.fighter-shop.pl - Sklep entuzjastów wszystkich systemów walki wrêcz. Polecam!

Blueyes

Post autor: Blueyes » wt maja 29, 2012 6:52 pm

Ja nie kozacze bo akurat w Chorzowie wyjątkowo przyjemnie dla mnie wieje babolowy halny :D Boje się tylko że będę oglądał w Hanoverze to samo a nie po to chce zapłacić Kozoomowi dlatego Patol tyraj :P

A ty Kubuś zważaj na słowa bo w Chorzowie zaczełem mieć zajawke na single i jak trochę potrenuje i ogram to będziesz się musiał sporo napocić i wciągnąć hektoliktry liquidu w parze żeby wygrać. Nie będzie już odpuszczania bo nie lubie singli. Co do mojej partnerki bardzo dziękuje bo po raz kolejny pysznie się z nią grało jednak sam z siebie też sporo dałem, szkoda że była po tej zakończeniowej imprezie z pracy i spała 1,5 godziny bo przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet wygrać :)
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

sebmaly
Kontakt:

Post autor: sebmaly » wt maja 29, 2012 7:19 pm

Kuba w singlach to szczekałeś miałczałeś i srałeś przed foczką przy stanie 3-0 :P i to ze mną :P

Blueyes

Post autor: Blueyes » wt maja 29, 2012 7:46 pm

A to jest wyczyn jak dla brzezinowego semiaka w singlach :D:D:D

Crocop

Post autor: Crocop » wt maja 29, 2012 8:09 pm

sebmaly napisał/a:
Kuba w singlach to szczekałeś miałczałeś i srałeś przed foczką przy stanie 3-0 :P i to ze mną :P
Seba Ty to lepiej cwicz bo Bidon ci dobrze napisal xD Krowa która duzo muczy mało mleka daje xD A tak w gwoli ścisłości to moj rank Semi bierze sie z tego że wielokrotnie wygrywałem turnieje ligi dolnośląskiej w multi(klasa Ama), wygralem single ama na LW i wielu jeszcze innych sukcesach. xD Moze Daro Ty się pochwal swoimi indywidualnymi sukcesami ?:> Masz chociaz jeden ? Poza DYP'em ? ^^ Więc proszę Cię... Ukaz swój Rank OS'ow ;)

Pytanie za 100 pkt. Jest jutro trening w multi?
Ostatnio zmieniony wt maja 29, 2012 8:14 pm przez Crocop, łącznie zmieniany 1 raz.
www.fighter-shop.pl - Sklep entuzjastów wszystkich systemów walki wrêcz. Polecam!

sebmaly
Kontakt:

Post autor: sebmaly » wt maja 29, 2012 11:37 pm

Dziękujemy Martyno za wpis. nie zmienia to faktu że semi może zaliczyć foczkę z ama lub novis :) a Bidon to Bidon czy to ważne co napisze :P :))))<lol>

Blueyes

Post autor: Blueyes » śr maja 30, 2012 3:29 am

Tak, tak Kubuś wmawiaj sobie dalej jaki zajebisty jesteś :) Jak na razie nie zauważyłem u Ciebie żadnych choćby konkretnych miejsc poza swoim podwórkiem a na tym się od dłuższego czasu skupiam(żeby nie było, niekoniecznie na miejscach a na ograniu z ludźmi z całego kraju). W Chorzowie przykładowo Janek lub Alan kazaliby Ci szczekać. Co do indywidualnych sukcesów to omine kwestie moich bo jest to sprawa drugorzędna, one dopiero nadejdą. Natomiast jednego jestem pewien nigdy nie osiągniesz tego co ja w parach. Tutaj nie tylko trzeba grać ale tworzyć z człowiekiem efekt synergii 2+2=5 a nie na odwrót 2+2=3 więc chwal się tymi sukcesami bo to długo już nie potrwa...:P

Crocop

Post autor: Crocop » śr maja 30, 2012 7:41 am

Daro wez jedz na wczasy albo pody@!$ bo juz ci powoli niektóre rzeczy biją do głowy. Mozesz sobie gadać co by było gdyby itd. Dla mnie liczą się wyniki, a tobie pozostawie gdybanie i bujanie w oblokach. Co do par, to juz ci powiedziałem, nie sztuką jest wziąć sobie mocnego atakera i potem walić sobie konia do filmików z Fredem ze zajełem trzecie miejsce w LW. ^^ Obiecuje ze juz słowem się nie odezwe ! Ew. tylko raz ^^

Blueyes

Post autor: Blueyes » śr maja 30, 2012 9:40 am

Kubuś to Tobie się tylko tak wydaje że te 3 miejsce mnie jara, tak naprawdę jestem zły że nie wygrałem. Cóż taka moja mentalność. Wziąć sobie mocnego atakera to wielka sprawa bo on nie wybiera słabych :) Lepiej skończmy tą dyskusje bo już się robi jak zawsze :)

baskaaa

Post autor: baskaaa » śr maja 30, 2012 1:06 pm

Nie chce sie wtrącac w waszą wymiane poglądów bo mam kompletnie wyjebane.. ale czuję sie zobowiązana zauważyć ,że Darek wcale nie był słabszym punktem naszej pary , a nawet wielokrotnie ciągnął nasze mecze.
Po drugie ,jak Daro sam zauważył, żeby zagrać z teoretycznie dobrym atakerem ( mówie tu ogólnie ) trzeba sobie czymś na to zasłużyć, bo żaden nie zagra z partnerem którego nie szanuje jako zawodnika jeśli chce zagrac " na serio ".
Kuba - grasz stosunkowo niedługo i niewątpliwie jak na ten czas masz juz jakieś sukcesy, szkoda jednak ze tak mało jeździsz na turnieje ogólnopolskie , bo to one są wyznacznikiem rzeczywistej wartości zawodnika, w najbardziej realny sposób ( poza treningiem ) podnoszą skila i weryfikują umiejętności ( szczególnie w twej własnej świadomośći ).
Odnośnie gry z "lepszym" partnerem - dla mnie pierwszym piłkarzykowym sukcesem był moment , kiedy zawodnik którego uwazałam za znaczącego na arenie ogólnopolskiej zechciał ze mna zagrać na turnieju wyjazdowym ( a to zupełnie co innego niz lokalne rozgrywki, gdzie czasem gramy z kims "z braku laku" bądź nie do końca zależy nam na wyniku ). Jeśli ktoś , kto jest cenionym zawodnikiem w naszej piłkarzykowej społeczności ( ze wzgledu na umiejetności a nie aspekty towarzyskie ) zgłosi sie do ciebie lub przyjmie twoją propozycje współnej gry to wtedy będziesz wiedział na pewno ze coś sobą reprezentujesz. Oczywiście nie jest to absolutny wyznacznik wartości zawodnika, ale mówimy o postrzeganiu graczy na arenie ogólnopolskiej co istotnie wpływa na same możliwości osiagania lepszych wyników i komfort gry.

p.s. Tego ostatniego nie pisałam do kogoś personalnie tylko ogólnie.

p.s.2 - Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na fenomenalną grę Krzyśka W. podczas całego turnieju co przełozyło sie na dobre wyniki , a to co zrobił w meczu OD przeciwko Zięciowi to była miazga... poziom pro minimum. :)
ponoæ najlepszy rumunski napastnik...

Pi³karzyki Wroc³aw

justa

Post autor: justa » śr maja 30, 2012 2:25 pm

Czy ktoś wybiera się dzisiaj na trening do Multi?

kw

Post autor: kw » śr maja 30, 2012 2:50 pm

Dzięki Basiu :) Dobrze, że nie widziałaś moich meczów z niedzieli, bo to był poziom novice maksimum :@

baskaaa

Post autor: baskaaa » śr maja 30, 2012 2:56 pm

oj tam oj tam ... przed niedzielą był sobotni wieczór a w zasadzie noc, więc miałeś prawo być w słabszej dyspozycji ;)

Pi³karzyki Wroc³aw

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » śr maja 30, 2012 4:46 pm

Trening będzie :) a co do wymiany zdan to miazga:) ale sie usmialem dzięki panowie:d
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

baskaaa

Post autor: baskaaa » śr maja 30, 2012 5:46 pm

a paniom nie dziekujesz Kacperku ... czyzbym wyjatkowo nie napisała nic smiesznego??? zawiodłam sie :|

Pi³karzyki Wroc³aw

ODPOWIEDZ