Szkolenia WKPS

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
ODPOWIEDZ
Blueyes

Post autor: Blueyes » sob sty 05, 2013 10:43 pm

Witam wszystkich!

Od poniedzialku rozpoczynam system szkolen dla początkujących o którym możecie poczytac tutaj:

http://www.pilkarzyki.wroclaw.pl/dla-no ... /nauka-gry

Szkolenia będą prowadzone przez trenerów ,,pierwszego kontaktu":

Darek Nowakowski-koordynator
Dawid Liptak
Paweł Duda

Będą się odbywać:

Poniedziałki: 18.00-21.00 - multikino arkady wrocławskie
¦rody: 18.00-21.00 - multikino arkady wrocławskie

Będą trwać od 2 do 3 godzin, w razie konieczności dłużej.
Na każdym z treningów na pewno będę ja plus druga osoba (Paweł lub Dawid).
Każda osoba chętna(średniozaawansowana czy też wyżej) może również przyjść i na pewno otrzyma szereg porad, wskazówek które prawdopodobnie poprawią jakość jej gry.
Maksymalna ilość osób trenowanych to 8 osób, w razie przekroczenia tej ilości trzykrotnie wprowadzony zostanie system zapisów.

Treningi będą prowadzone według manuala stworzonego przez Wrocławski Klub Piłki Stołowej. Zajęcia będą przeprowadzane wg planu rozwoju zawartego w tym manualnu dlatego prosiłbym o systematyczne przychodzenie ponieważ wskazówki w nim zawarte nie będą powtarzane na kolejnych treningach az do nastepnego cyklu.

W razie pytań kontakt do mnie- Darek 509213774.

Proszę wszystkich koordynatorów drużyn o skierowanie początkujących na treningi. Rozmawiałem już o tym z Arturem i Dawidem. Emil i Justa prosiłbym również o waszą pomoc. Dodatkowo prosiłbym o pomoc każdego członka klubu w skierowywaniu chętnych osób na owe treningi podczas dypów, lig weekendowych czy też luźnych gierek piłkarzykowych w jakimś barze itd.

Oferuje prowadzenie treningów przez dwa miesiace(do konca lutego, poczatek marca), pozniej podsumujemy efekty i przedyskutyjemy kolejny cykl szkolen.
Ostatnio zmieniony sob sty 05, 2013 11:04 pm przez Blueyes, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

Blueyes

Post autor: Blueyes » sob sty 05, 2013 10:59 pm

[big]Teminarz szkoleń WKPS(okres styczeń-luty 2013):[/big]

07.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
09.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
14.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
16.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
21.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
23.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
28.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
30.01.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
04.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
06.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
11.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
13.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
18.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
20.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
25.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski,
27.02.2013-multikino arkady wrocławskie; Darek Nowakowski, Dawid Liptak
[small]*kolejno: data, miejsce, trenerzy prowadzący szkolenie[/small]

[big]Paweł, Dawid napiszcie kiedy Wam na pewno pasuje a kiedy na pewno nie.[/big]
Ostatnio zmieniony pn sty 07, 2013 10:44 pm przez Blueyes, łącznie zmieniany 1 raz.

Crocop

Post autor: Crocop » ndz sty 06, 2013 9:53 pm

Widze ze na stronie jestem zapisany jako trener grupy dla początkujących i nieukrywam ze chętnie wezme udział w tym projekcie ;) Dajcie info, gdyby cos to mam teraz pierwsze zmiany więc jestem wieczorami dostępny ;)
Po prostu... Kuba...Z MAFII ;)
www.fighter-shop.pl - Sklep entuzjastów wszystkich systemów walki wrêcz. Polecam!

Crocop

Post autor: Crocop » ndz sty 06, 2013 10:04 pm

Widze ze na stronie jestem zapisany jako trener grupy dla początkujących i nieukrywam ze chętnie wezme udział w tym projekcie ;) Dajcie info, gdyby cos to mam teraz pierwsze zmiany więc jestem wieczorami dostępny ;)
Po prostu... Kuba...Z MAFII ;)
www.fighter-shop.pl - Sklep entuzjastów wszystkich systemów walki wrêcz. Polecam!

katarina

Post autor: katarina » pn sty 07, 2013 9:20 am

mega sprawa, dzis dorzuce info na fejsie i zrobie eventy, prosze wszytskich o udostepnianie ich na swoich wall'ach:) si?

katarina

Post autor: katarina » pn sty 07, 2013 4:45 pm

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pn sty 07, 2013 4:52 pm

Slicznie Kasia . Ja jestem w kazda srode

Blueyes

Post autor: Blueyes » pn sty 07, 2013 10:42 pm

Kuba, nie będzie z tym problemu. Tak samo jak z każdym z trenerów z listy, wszyscy są predysponowani do prowadzenia treningów. Jak otrzymam w końcu manuala to prześle Wam go na poczte żebyście sobie poczytali w jaki sposób mniej więcej je bedziemy prowadzic(zeby byla zbieznosc w metodach treningów od każdego trenera i Kacper itd. dostali ludzi kompletnych i gotowych do treningów na wyższym poziomie). Podaj tylko swoją dyspozycyjność dokładna data i dzień.

Im więcej trenerów na treningu tym lepiej ponieważ dużo więcej czasu można poświęcić danej osobie co daje lepsze efekty.

Na dzisiejszym treningu było niestety tylko dwóch graczy(plus Justa o 20.30?:D) więc mam nadzieje że w środę będzię tych graczy już troche więcej :P W każdym bądź razie sądzę że szkolenie już daje pierwsze efekty u graczy którzy byli od początku co bardzo cieszy. Dzisiaj były ćwiczenia kontroli piłki+wstęp do firmówki , kontynuacja będzie w środę więc zapraszam chętnych. Bo w następnym tygodniu już strzały z trójki :P

katarina

Post autor: katarina » pn sty 07, 2013 10:47 pm

to moze udpstepniajcie to na fb, zrobcie jakies ulotki, plakaty, zeby mozna bylo w arkadach i w pubach porozkladac, w tawernie sie zostawie, w czarnym kocie, malo kto o szkołce sie dowie z forum :)

Blueyes

Post autor: Blueyes » pn sty 07, 2013 11:02 pm

Każda drużyna KPW ma conajmniej 3 nowych graczy. Jak przyjdą chociaż po dwie to w zupełności wystarczy. Dodatkowo jest co najmniej kilka osób średniozaawansowanych którym przydałyby się takie treningi. Więc na dobrą sprawę mamy bazę ludzi. Kwestia koordynatorów tylko ażeby zatroszczyli się o to żeby ich początkujący trafili na trening a dostaną pięć razy lepszych początkujących po dwóch miesiącach. Sam postaram się zachęcić każdego kogo spotkam ale potrzebuje pomocy jak to ma się kręcić. Przykład jednego z koordynatorów który mi mówi żebym przyszedł gdzieś na mecz żeby namówić jego początkującego żeby przyszedł na trening zwalił mnie z nog. Nie w tym droga...

Plakaty są u Agi Dery. Niech ktoś się po prostu zajmie koordynacją rozwożenia plakatów. Ludzie na dypach, na których mnie nie będzie też niech przekazują informację a będzie gitara :)

Oczywiście plus facebook za co ogromnie dziękuje Kasiu:)

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » wt sty 08, 2013 10:38 am

W najbliższa środę o godzinie 18 będę obecny, postaram się ogarnąć do tego czasu manuala, przynajmniej w wersji próbnej.

W wersji elektronicznej nie będę go udostępniał i informuje, żeby nie było wątpliwości, że jako autor nie wyrażam zgody na jego rozpowszechnianie bez mojej zgody.

Dostęp do manuala będzie zapewniony dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt, jego wykorzystanie będzie możliwe jedynie na zajęciach organizowanych przez Wrocławski Klub Piłki Stołowej.

Poza tą formalną częścią bardzo się cieszę z kolejnej inicjatywy, którą zamierzam osobiście wspierać i rozwijać. Dzisiaj dopiero miałem czas, żeby zajrzeć na forum i od dzisiaj rozpoczynam działania aby projekt był "dopieszczony". Zachęcam wszystkich początkujących do udziału, uważam, że jest to pierwszy system szkoleń, który przyniesie realne efekty.
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » wt sty 08, 2013 3:19 pm

W sprawie treningów WKPS prosze, aby osoby, które przyjda w środę zabrały ze sobą tzw. styrane piłki, których i tak już nie używają. Przeprowadzimy na nich zabiegi pielęgnacyjne :) i przekażemy na poczet treningów.

Dodatkowo proszę o ujawnienie się osób, które mają piłki klubowe do Tornado oraz Fireballa, wiem, że są one w Waszych saszetkach, trzeba je również dostarczyć do Multi. Uczciwych znalazców nie czeka kara :)
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » wt sty 08, 2013 3:26 pm

E tam

Sebastian
Kontakt:

Post autor: Sebastian » wt sty 08, 2013 4:36 pm

Ja mam 1 do fireballa, a drugą ma Emil.
Siła i honor!
Piłkarzyki Wrocław