KPW 2013/2014 - dopisywanie zawodników

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
Wieprzu

Post autor: Wieprzu » czw gru 05, 2013 2:40 pm

A dlatego byczu, ze nie gram nawet pol roku - poza tym zostalo to rowniez ustalone na pierwszym spotkaniu. Ja nie bronie nikomu rozwijac sie i trenowac. To jakie efekty uzyskuje w jakim czasie zalezy wyłącznie od niego.

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » czw gru 05, 2013 2:46 pm

W tej kwesti zgodze sie z Madzia . Ludzie sie rozwijaja i w trakcie sezonu nie mozna ich za to karać .
Pozdro

Reszte spraw obgadamy na zebraniu

Byczu

Post autor: Byczu » czw gru 05, 2013 2:47 pm

OK, w takim razie już nie mam pytań :)

Blueyes

Post autor: Blueyes » czw gru 05, 2013 11:52 pm

Musiałbym być...żeby nie widzieć że nasz skład jest kontrowersyjny. Tak samo jak w tamtym sezonie Mafii i Tostów. Nie jestem koordynatorem więc porozmawiacie z Agą w tej kwestii, ona ma tu decydujący głos.

W mojej opinii temat 3 osób w meczu z czterech jak najbardziej jest uczciwy, pamiętajcie(szczególnie Rafale do Ciebie). że Juri był u nas w pierwotnym składzie. Swoją drogą fajnie że zaczął grać i stworzył knajpe w której zaopiekował się piłakowym towarzystwem bo brakowało nam tego nieco po upadku obserwatorium :)
Ostatnio zmieniony czw gru 05, 2013 11:53 pm przez Blueyes, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

Blueyes

Post autor: Blueyes » ndz gru 15, 2013 10:52 pm

Proszę o dopisanie Grzegorza Zarębe do składu nic się nie stało.

Oczywiście jako początkującego.

Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony ndz gru 15, 2013 10:57 pm przez Blueyes, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

rudi

Post autor: rudi » pn gru 16, 2013 6:50 am

Nie mam zamiaru się kłócić, ale z jakiegokolwiek punktu widzenia wycofanie z gry Pawła Gąsiora po dopuszczeniu go do gry w meczu (uczciwie!) z Nic się nie stało jest bez sensu.

Skoro w myśl regulaminu mógł wystąpić i tu wszystko odbyło się legalnie to nie rozumiem dlaczego teraz go wykreślamy. A jeśli wykreślamy to uważam że drużyna Darka (tzn. Agi) jest teraz najbardziej poszkodowana, przecież musiała walczyć do upadłego o punkt w meczu z Tostami, podczas gdy inne mogły sobie sympatycznie przytulic punkty z meczów oddanych walkowerem. To tak tytułem komentarza, pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia:)

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pn gru 16, 2013 11:53 am

Rudi na szczescie wygrali , innaczej byłby wiekszy problem . Jestesmy tylko ludzmi .
Lada dzien dopisze wszystkich zgłoszonych w ostatnim czasie .
Rudi na poczatku stycznia bedzie zebranie i wszystko omówimy .
Pozdro

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pn gru 16, 2013 12:09 pm

Dopisuje do Mafii zawodników początkujących

.Jacek Bartkowia(P)
Bartosz Sluzar(P)
Wojtek Zaborski(P)

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pn gru 16, 2013 1:02 pm

Dajcie znać kiedy będzie spotkanie, bo też wpadnę o ile czas pozwoli.

Również uważam, że Darek wystawia za mocny skład. Mówiłem to na spotkaniu w Czterech literach to nikt mnie wtedy nie chciał słuchać. To co napisał Rafał najlepiej oddaje problem - ilość graczy z poszczególnych koszyków.

Pomijając fakt ilości graczy atakujących open. Ty Darek masz wszystkich open, którzy grają na ataku i porównujesz swój skład do innych drużyn np do nas, gdzie u nas tylko ja jestem atakującym :).

Też myślałem, że ustalaliśmy a propos Twojej drużyny ograniczenia w ilości wystawianych zawodników, ale skoro nikt tego nie pamięta poza Krzysiem to widocznie mi się tylko wydawało.

Nie bijąc piany faktycznie trzeba się spotkać, żeby wszystkie wątpliwości interpretacyjne raz na zawsze wyjaśnić.
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pn gru 16, 2013 2:10 pm

Ja pamietam ze była mowa o tym .
Oczywiscie ta runde dokonczymy tak jak jest

Pozdro

rudi

Post autor: rudi » pn gru 16, 2013 2:38 pm

Na szczęście wygrali? Napisałem kłócić się nie będę, ale nic nie zmieni mojego zdania że Pawel w myśl regulaminu zagrał legalnie i było na to przyzwolenie Darka jako koordynatora drużyny przeciwnej w tamtym meczu (po uznaniu argumentów Tostów i powtórnym pisaniu składów), moja argumentacje jako słuszną uznałeś również Ty jako koordynator projektu oraz Kacper jako osoba postronna, która przywołaliśmy w myśl zapisu "zgody organizatora zawodów" czyli WKPSu na dołączanie do drużyn zawodników kategorii open.
To nie było tak, ze wiedziały o tym tylko dwie zainteresowane drużyny, że Tosty wywarły Bóg wie jaka presje i stał się wielki przkręt (pisze to w gwoli ścisłości dla tych co nie byli na miejscu). A skoro wtedy zagrał legalnie to chyba powinien móc grac dalej, proste. A jeśli nie to tamten mecz powinien być anulowany (co jest bez sensu:P).
Tyle ode mnie, ja tu tylko sprzątam, peace and love :flower2:

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pn gru 16, 2013 3:33 pm

W kwestii Pawła to nie rozumiem w ogóle dyskusji, skoro w regulaminie jest póki co napisane, że organizator decyduje, a organizatorem jest WKPS to reprezentant Zarządu mógł podjąć taką decyzję. Paweł został zatem dopisany do składu i tyle. Jeżeli teraz chcecie korzystać z prawa weta, to trochę za późno.

Jak czytam powyższe posty to mam wrażenie, że z regulaminu robimy wolną amerykankę.

Pi³karzyki Wroc³aw

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pn gru 16, 2013 4:06 pm

no tak Kacper , ale jak Paweł bedzie mógł grac teraz to inne druzyny które miało łatwo z Tostami są do przodu . Zostały 2 kolejki do 1 rundy . Nie zmieniajmy nic. Od 2 rundy wprowadzimy zmiany . to bedzie sprawiedliwe rozwiazanie !!!!

oraf

Post autor: oraf » pn gru 16, 2013 4:08 pm

Nie bardzo rozumiem tej dyskusji, skoro na zebraniu ustaliliśmy że dopisywanie zawodników open dozwolone jest w okienku transferowym za jednomyślną zgodną koordynatorów (bo na podstawie tych zawodników była liczona siła drużyny i ewentualne wyrównania składów). Gdyby tak nie było, to cała dyskusja na temat Andrzeja, którego chciałem dopisać do składu była by zbędna, bo bym go po prostu dopisał ;)

Kacper co do składu "Nic się nie stało" podczas spotkania w 4literach, apelowałem że muszą grać na tej samej zasadzie co drużyna "Jenifer Lopez" czyli 2z3 najmocniejszych. Nie mam pojęcia dlaczego to nie zostało zaakceptowane a jedyne co słyszałem to że " Juri i tak nie będzie grał"

Po to mamy 8 drużyn i 8 koordynatorów żeby podejmować decyzje wspólnie i jednogłośnie. Ale skoro nie ma tego w regulaminie to można wszystko w 2 osoby przepchnąć :_brawa:

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » pn gru 16, 2013 4:13 pm

Sęk w tym, że mamy to w regulaminie, a fakt, że ustaliliście coś i nie zawarliście tego w najwazniejszym miejscu mówi sam za siebie.

Skoro jednak były takie a nie inne ustalenia wszystkich koordynatorów, to oczywiście nie widze problemu, tylko jakoś z tych wszystkich koordynatorów znalazła się dwójka, która nic o tym nie wiedziała.

Pi³karzyki Wroc³aw

ODPOWIEDZ