KPW 2013/2014 - dopisywanie zawodników

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
Blueyes

Post autor: Blueyes » pn gru 16, 2013 4:27 pm

Hehehe tak patrze na te Wasze wszystkie posty i dużo piszecie o tej jak to Dawid nazwał niedorozwiniętej drużynie NSNS :D Czyżbyście się bali sprostać wyzwaniu? :_aie_67:
Ostatnio zmieniony pn gru 16, 2013 4:28 pm przez Blueyes, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±..."

pakorameres
Kontakt:

Post autor: pakorameres » pn gru 16, 2013 4:33 pm

Jeśli nie zgadzamy się na Pawła, to czemu bez echa przeszedł zapis Tomka Jędrzejczaka do open???!!! wydaje mi się, że było to poza okienkiem transferowym. Atak się składa, że to jest drużyna Rafała!!!
"NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY"

fizjomed.wroc.pl

Blueyes

Post autor: Blueyes » pn gru 16, 2013 4:53 pm

Bo jak 2+2 równa się 4 i jest na korzyść drużyny Rafała to jest jak najbardziej sprawiedliwe bo jest to liczba parzysta podzielona przez liczbę Pi i pomnożona przez współczynnik delta co daje w zaokrągleniu 4.

Jeżeli natomiast 2+2 równa się 4 i nie jest na korzyść drużyny Rafała to nie jest sprawiedliwe ponieważ całka spotęgowanej dziesiętnej sześcianu nie pozwala według twierdzenia pitagorasa określić czy suma będzie równa 4 zatem najlepiej zastosować zasade ostrożności i wprowadzić współczynnik 2+1,25=4 dla wszystkich pozostałych kątów(drużyn).

Od razu piszę, że Rafał to tylko przykład. Każdy z Was, no może oprócz Dawida podobnie pojmuje i w tym wszystkim walczy tylko o swój interes, zamiast wymyślić coś uniwersalnego co wprowadzicie po pierwszej rundzie!

pakorameres
Kontakt:

Post autor: pakorameres » pn gru 16, 2013 5:07 pm

Rozumiem, ze to pierwszy sezon i błędy się zdarzają itd., ale po pierwsze traktujmy wszystkich tak samo, po drugie działajmy zgodnie z regulaminem.

fizjomed.wroc.pl

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pn gru 16, 2013 5:09 pm

Bo nie kazdy słucha i bierze czynny udział w dyskusji . Ta runda zostaje bez zmian. zmian przed 2 runda ustalimy na zebraniu
Pozdro
Ostatnio zmieniony pn gru 16, 2013 5:09 pm przez lipton, łącznie zmieniany 1 raz.

oraf

Post autor: oraf » pn gru 16, 2013 8:29 pm

T. Jędrzejczak został zgłoszony do składu (10.10) przed pierwszym meczem Drużyny A (15.10), do kiedy było okienko dokładnie nie pamiętam... (nie chce mi się szukać na forum) Chcieliśmy żeby grał jako początkujący, ale zostało to odrzucone. Jako że jego obecność w składzie open nie ingerowała w wyliczaną "siłę zespołów", którą nawiasem mówiąc mamy najniższą i nikt nie wyraził sprzeciwu to został wpisany do tej kategorii.

Darku Twój post to już naprawdę nieporozumienie w tym temacie. Jak masz jakieś problemy personalne to na pw. Nie jesteś koordynatorem drużyny, ani nie było Cię na spotkaniu i ustaleniach przy wyborach drużyn a masz najwięcej w tym temacie do... napisania.

Zapisu o tym, że Jenifer Lopez ma grać na zasadach 2z3 też nie ma w regulaminie... dlaczego ? bo było to ustalane "na gębę" i nikt nie ma z tym problemu.

I jeszcze jedno, dążyliśmy do wyrównywania składów (co moim zdaniem było bez sensu, skoro kolejność wyborów zawodników była wg poziomów pary z I i II koszyka) na podstawie wspólnego mianownika (ranking przygotowany przez Kacpra). Trzymajmy się tego mianownika rozważając kolejne wzmocnienia.

pakorameres
Kontakt:

Post autor: pakorameres » pn gru 16, 2013 8:48 pm

Wydaje mi sie, ze Dawid wyczerpal temat i nie warto dyskutowac bezowocnie, bo kazdy ma jakies swoje racje. Wygadamy sie na spotkaniu.
Pozdrawiam

fizjomed.wroc.pl

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » pn gru 16, 2013 9:11 pm

Dopisuje do druzyny zawodnika poczatkującego
Aleksander Hłobaż (P)

Słuchajcie pogadamy na zebraniu .
Jest taki temat jak KPW dyskusja , tam dyskutujemy.
Tutaj dopisujemy zawodników .
Pózniej ciezko mi bedzie sie połapać .

Blueyes

Post autor: Blueyes » pn gru 16, 2013 9:45 pm

Rafale to nic personalnego do Ciebie.

Zamiast twoich interpretacji matematycznych równie dobrze można wymienić u innych osób w taki satyryczny sposób TOTALNIE BEZINTERESOWNE interpretacje prawnicze, logiczne, historyczne, zwyczajowe....i zasady pierdnięcia stołem.

Spiszcie i poprawcie na tym spotkaniu regulamin i każcie podpisać żeby później przy potencjalnym narzekaniu można było sygnatariuszowi pokazać dowód że się na to zgodził.

A piszem bo lubiem i głosu żadnego nie mam i nie miałem ale opinie swoją wyrażać mogiem bom nie gęś :D
Ostatnio zmieniony pn gru 16, 2013 9:48 pm przez Blueyes, łącznie zmieniany 1 raz.

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » wt gru 17, 2013 10:42 am

Dobre :) bez kitu dalsza dyskusja nie ma sensu
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

Sebastian
Kontakt:

Post autor: Sebastian » wt gru 17, 2013 1:23 pm

Chyba rozumiem.

Chodzi o to, że o dobrą sytuacją jest jak ludzie przychodzą na KPW i wygrywają z nami walkowerami - dzięki temu na pewno wiele się nauczą i poczują zajawkę do piłkarzyków.

¬le by się natomiast stało gdyby ktoś do końca pierwszej część z nami sobie w ogóle pograł, a jeszcze nie daj Bóg przegrał - no tak przecież do byłoby niesprawiedliwe. (PS. Najlepiej jak Magda też się wycofa z KPW, bo teraz jest niesprawiedliwe dla tych drużyn, które z nią jeszcze nie grały - przecież się dużo nauczyła - świetne podejście nie?)

Jak co roku ludzie zapominają o co chodzi w KPW. W tamtym roku kwintesencją było nie wpuszczenie gracza absolutnie Novice, przypadkowo znajdującego się w Tawernie do meczu KPW. Oczywiście już nigdy go nie zobaczyliśmy jako WKPS.

W tym roku wydawało mi się, że dobrym pomysłem będzie wciągnięcie Pawła Gąsiora po długiej przerwie znowu do piłaków - myślałem, że właśnie po to jest KPW - do rozszerzania bazy graczy i polepszania ich umiejętności. Szczególnie jak nie mamy składu.

Ale nie - przecież KPW jest po to, żeby wygrywać. Stosując ślepo regulamin albo nie stosując regulaminu, albo obojętnie - żeby wygrywać. No i żeby się kłócić.

Naprawdę - zastanawiam się ilu lepsiejszych graczy będzie w ogóle chciało grać w KPW - skoro nie chodzi o rozwijanie ośrodka. Mi KPW nie jest do niczego już potrzebne. Zresztą mówiłem w zeszłym sezonie, że w tym nie będę już grał. Ale w tym obiecywano mi, że będzie inaczej - nowy regulamin - większy ogar o co tak naprawdę chodzi. Jasne.

Super
Pozdro
Ostatnio zmieniony wt gru 17, 2013 4:33 pm przez Sebastian, łącznie zmieniany 1 raz.
Siła i honor!
Piłkarzyki Wrocław

lipton
Kontakt:

Post autor: lipton » wt gru 17, 2013 4:26 pm

Madre słowa Sebastian .
Tworzac te wersje KPW miałem na celu wkręcenie jak najwiekszej liczby zawodników początkujących . Wszystko by było ok gdyby nie za duże ambicje niektórych zawodników , którzy zapomnieli ze to zabawa i najchetniej nozami i wykorzystywaniem regulaminu za wszelka cene żeby tylko wygrać . Zapomniałem ze praca z ludzmi jest tak ciezka . Ja jestem zniesmaczony na maksa postepowaniem niektórych . Prosze Was nie traktujcie tego tak strasznie na poważnie.

¯ygać mi sie chce jak na to wszytko patrze . Z małych problemów robicie ogromne , macie do siebie pretensje o byle gówno . to maja byc rozgrywki dla poczatkujacych głównie .

Jezeli nie zachowacie tro powsciągliwości i szacunku do siebie podczas rozmowy to ja podziekuje , choc nie zwykłem czegos zaczynac i nie konczyc.

Mamy zaledwie 2 drobne problemy
1.Co z Pawłem G
2.Rozwiazanie silnych zawodników w druznie "NSNS"
Czy to takie straszne problemy ?
po co to tak rozdmuchiwac i robic z igły widły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Liczyc, przeliczac , kombinowac , skakac sobie do gardeł itp
Masakra
Ostatnio zmieniony wt gru 17, 2013 4:48 pm przez lipton, łącznie zmieniany 1 raz.

Kacper
Kontakt:

Post autor: Kacper » śr gru 18, 2013 5:05 pm

Myślę, ze dalsze napędzanie tej dyskusji do niczego nie doprowadzi. Kazda rywalizacja związana jest z emocjami i nie miejmy tez pretensji do wszystkich, że chca wygrywać.

Wyciągnijmy trochę wniosków, rozwiążmy problemy na najbliższym spotkaniu i nie obrażajmy się jedni na drugich bo do niczego nie dojdziemy.
JaH jest trenerem, a ja jestem jego zawodnikiem

Pi³karzyki Wroc³aw

Kot
Kontakt:

Post autor: Kot » czw gru 19, 2013 10:27 am

Jak dla mnie Paweł Gąsior może grać przeciwko JLo.
W dłuższe dyskusje nie mam zamiaru się wdawać, więc napiszę tylko, że moim zdaniem liga powinna przyciągać graczy niezależnie od tego czy to świeżynki, czy tacy którzy mieli krótszą, lub dłuższą przerwę.
Pozdrawiam.
Obrazek

Klotzky

Post autor: Klotzky » wt sty 07, 2014 1:42 pm

Proszę o dopisani zawodnika:
Michał Skut (P)

ODPOWIEDZ