Konfederacja Miłośników Piłkarzyków - Treningi

Forum zamknięte dla spraw lokalnych
grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw kwie 14, 2016 4:04 pm

Wyniki turnieju nr 13, 13.04.2016

1. Sebastian ¦liwakowski / Robert Włodarczyk
2. Dawid Sremevic / Anna Lamperska
3. Jakub Sapis / Marcin Płaczkiewicz
4. Michał Małysiak / Katarzyna Matyszok
5-6. Krzysztof Sociński / Mateusz Solarek
5-6. Anna Drygała / Anna Rutkowska
7-8. Kamil Klepuszewski / £ukasz Karczewski

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw kwie 21, 2016 3:06 pm

Wyniki turnieju nr 14, 20.04.2016

1. Sebastian ¦liwakowski / Jakub Sapis
2. Dawid Sremevic / Paweł Ryglicki
3. Tomasz Jędrzejczak / £ukasz Karczewski
4. Krystian Franieczek2 / Michał Małysiak
5-6. Krystian Franieczek / Mateusz Solarek
5-6. Mateusz Biliński / Anna Lamperska
7-8. Kamil Klepuszewski / Anna Drygała
7-8. Krzysztof Sociński / Katarzyna Miśkiewicz
9-12. Mateusz Rychliński / Anna Marzec

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw kwie 28, 2016 3:06 pm

Wyniki turnieju nr 15, 27 kwietnia 2016

1. Sebastian Derach / Sebastian ¦liwakowski
2. Michał Małysiak / Marcin Płaczkiewicz
3. Krzysztof Sociński / Robert Włodarczyk
4. Marek Szul / Dawid Sremevic
5-6. Jakub Sapis / Anna Drygała
5-6. Mateusz Solarek / Rafał Lendowski
7-8. Zbigniew Duszeńczuk / Krzysztof Wilczyński
7-8. Krzysztof Malmur / Anna Marzec
9-12. Kamil Klepuszewski / Karolina Misiewicz
9-12. Paweł Ryglicki / £ukasz Karczewski

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw maja 05, 2016 2:39 pm

Wyniki Turnieju nr 16 z dnia 04.05.2016

1. Zofia Serwa / Sebastian ¦liwakowski
2. £ukasz Karczewski / Paweł Ryglicki
3. Anna Drygała / Marek Szul
4. Mateusz Solarek / Jakub Sapis
5-6. Marcin Płaczkiewicz / Dawid Sremevic
5-6. Michał Małysiak / Kamil Fudala
7-8. Anna Marzec / Krzysztof Wilczyński
7-8. Krzysztof Sociński / Patryk Paczka
9-12. Katarzyna Miśkiewicz / Tomasz Jędrzejczak
9-12. Robert Włodarczyk / Mateusz Rychliński
9-12. Kamil Klepuszewski / Michał Sikorski
Ostatnio zmieniony czw maja 05, 2016 2:39 pm przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw maja 12, 2016 5:38 pm

Wyniki turnieju nr 17, 11.05.2016

1. Jakub Sapis / Krzysztof Sociński
2. Mateusz Solarek / Marcin Dymański
3. Marek Szul / Dawid Sremevic
4. Jakub Sapis / Marcin Płaczkiewicz
5-6. Damian Długosz / Anna Lamperska
5-6. Sebastian ¦liwakowski / Tomasz Piotrowski
7-8. Krzysztof Wilczyński / Michał Małysiak
7-8. Michał Sikorski / £ukasz Karczewski
9-12. Robert Włodarczyk / Paweł Ryglicki
9-12. Kamil Klepuszewski / Anna Marzec
Ostatnio zmieniony czw maja 12, 2016 5:54 pm przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw maja 19, 2016 2:40 pm

Wyniki turnieju nr 18, 18.05.2016 (5 turniejów do końca rozgrywek)

1. Anna Lamperska / Kamil Fudala
2. Paweł Ryglicki / Tomasz Jędrzejczak
3. Kamil Klepuszewski / Sebastian ¦liwakowski
4. Dawid Sremevic / Adrian Szopiak
5-6. Marcin Płaczkiewicz / Mateusz Solarek
5-6. Anna Drygała / Marek Szul
7-8. Karolina Misiewicz / Michał Kraus
7-8. Agnieszka Kowalska / Jakub Sapis
9-12. Igor £opato / Anna Marzec
9-12. Grzegorz Grabarz / Robert Włodarczyk
9-12. Krzysztof Sociński / Michał Małysiak
9-12. Magda Jóźwin / Krzysztof Wilczyński
13-16. Jacek Ziora / £ukasz Karczewski
Ostatnio zmieniony czw maja 19, 2016 2:41 pm przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw maja 26, 2016 2:11 pm

Turniej nr 19, 25.05.2016

1. Sebastian ¦liwakowski / Krzysztof Wilczyński
2. Andrzej Stosio / Mateusz Solarek
3. Robert Włodarczyk / Tomasz Jędrzejczak
4. Karolina Misiewicz / Marek Szul
5-6. Dawid Bartyzel / Paweł Ryglicki
5-6. Kamil Fudala / Michał Małysiak
7-8. Kamil Klepuszewski / Dawid Sremevic
7-8. Anna Marzec / Krzysztof Wilczyński
9-12. Anna Lamperska / Bartosz Kraszewski
9-12. £ukasz Karczewski / Jakub Sapis

grzechu
Posty: 42
Rejestracja: ndz gru 15, 2013 3:27 pm

Post autor: grzechu » czw cze 02, 2016 3:00 pm

Wyniki turnieju nr 20: (01.06.2016)

1. Paweł Ryglicki / Krzysztof Wilczyński
2. Jakub Sapis / Anna Lamperska
3. Tomasz Kopiński / Sebastian ¦liwakowski
4. Anna Drygała / Marcin Płaczkiewicz
5-6. Tomasz Jędrzejczak / Dawid Sremevic
5-6. Krzysztof Sociński / Mateusz Solarek
7-8. Marek Szul / Robert Włodarczyk
7-8. £ukasz Karczewski / Michał Małysiak
9-12. Aleksandra Gleń / Michał Kraus
9-12. Aleksandra Walczak / Piotr Daroń
9-12. Joanna Szlęzak / Katarzyna Matyszok
9-12. Anna Marzec / Kamil Fudala
Ostatnio zmieniony czw cze 02, 2016 3:16 pm przez grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość