Wyniki 2017

Forum zamknięte dla spraw lokalnych

Moderatorzy: morsfinella, Klos

ODPOWIEDZ
Maskota
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 11, 2006 4:03 pm

Wyniki 2017

Post autor: Maskota » śr lut 01, 2017 2:05 pm

Wyniki DYP dwa koszyki 04.01.2017

1. Adam Margiel / Michał Czyż
2. Andrea Defraia / Dominika Pawełczyk
3/4. Zbigniew Kołaciński / Grzegorz Skorupa
3/4. Tomasz Pyrgiel / Arek Pawłowski
5/8. Szymon Raf / Tomasz Zakrzewski
5/8. Grzegorz Kosowicz / Anna Przybył
5/8. Paweł Kurzawa / Radosław Ławski
5/8. Tomasz Błaszczyński / Piotr Rutkowski

Gratulacje!!!
Du bist mein Ein und Alles und Du weisst, dass Alles was Du bist einfach Alles fur Mich ist...

Duzy
Posty: 289
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Re: Wyniki 2017

Post autor: Duzy » śr lut 01, 2017 2:06 pm

Turniej Par Losowanych 11.01.2017

1. Adrian Cao/ Grzegorz Kosowicz
2. Tomasz Zakrzewski/ Andrea Defraia
3/4 Radosław Dąbrowski/ Adam Margiel
3/4 Radosław Ławski/ Paweł Kurzawa
5/8 Piotr Rutkowski/ Zbigniew Kołaciński
5/8 Maciej Kołaciński/ Łukasz Tomczuk
5/8 Domika Pawełczyk/ Szymon Raf
5/8 Tiago Ferreira/ Konrad Michalik
9/10 Daniel Sobczak/ TOTAL DYP
9/10 Anna Przybył/ Przemysław Godula

Gratulujemy !!! Zapraszamy za tydzień !!!


Turniej Par Losowanych 18.01.2017

1. Radosław Ławski/ Przemysław Otrębski
2. Daniel Sobczak/Fabio Pinto
3/4 Dominika Pawełczyk/ Adam Margiel
3/4 Tomasz Zakrzewski/ Łukasz Tomczuk
5/8 Joanna Józefiak/ Anna Otrębska
5/8 Zbigniew Kołaciński/ Przemysław Godula
5/8 Arkadiusz Pawłowski/ Szymon Raf
5/8 Szymon Skręta/ Andrea Defraia
9/10 Maciej Kołaciński/ Grzegorz Kosowicz
9/10 Anna Przybył/ Konrad Michalik

Gratulujemy !!! Zapraszamy za tydzień !!!
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Re: Wyniki 2017

Post autor: Klos » sob lut 04, 2017 11:05 am

Wyniki DYP dwa koszyki 25.01.2017
1. Szymon Raf / Przemysław Otrębski
2. Arkadiusz Pawłowski / Adam Margiel
3. Szymon Skręta / Tomasz Pyrgiel
4. Zbigniew Kołaciński / Total Dyp
5/8. Radek Ławski / Łukasz Tomczuk
5/8. Anna Przybył / Przemysław Godula
5/8. Tomasz Zakrzewski / Paweł Kurzawa
5/8. Daniel Sobczak / Andrea Defraia
9. Anna Otrębska / Maciej Kołaciński
Gratulujemy i zapraszamy za tydzień!
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

morsfinella
Posty: 116
Rejestracja: śr gru 16, 2009 5:56 pm
Kontakt:

Re: Wyniki 2017

Post autor: morsfinella » śr lut 08, 2017 10:45 pm

Wyniki DYP Dwa Koszyki 08.02.2017
Wyniki:
1. Adam Margiel/ Bartłomiej Bartoszek
2. Mateusz Bachaj/ Total DYP
3. Tomasz Zakrzewski/ Michał Gutarowski
4. Paweł Kurzawa/ Radosław Ławski
5/8. Karolina Kłos/ Maciej Hermanowicz
5/8. Andrea Defraia/ Michał Jeske
5/8. Dominika Pawełczyk/ Maciej Kołaciński
5/8. Tomasz Błaszczyński/ Daniel Sobczak
9/11. Zbigniew Kołaciński/ Krzysztof Jaworski
9/11. Tomasz Pyrgiel/ Marcin Kozłowicz
9/11. Szymon Raf/ Arkadiusz Pawłowski
GRATULACJE!
Tooling along the main drag on a Saturday night in Vegas, two good old boys in a fire apple red convertible... stoned, ripped, twisted... Good people!

Duzy
Posty: 289
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Re: Wyniki 2017

Post autor: Duzy » śr lut 22, 2017 9:08 pm

Turniej Par Losowanych 22.02.2017

1. Michał Gutarowski/ Konrad Michalik
2. Bartłomiej Bartoszek/ Grzegorz Kosowicz
3. Michał Sikora/ Fabio Pinto
4. Karol Podgorny/ Adam Margiel
5/8 Anna Przybył/ Arkadiusz Paweł
5/8 Szymon Raf/ Mateusz Olechno
5/8 Tomasz Haładziński/ Tomasz Zakrzewski
5/8 Meteusz Bechaj/ Radosław Ławski
9/10 Dominika Pawełczyk/ Michał Kupisz
9/10 Andrea Defraia/ Total DYP

Gratulujemy !!! Zapraszamy za tydzień !!!
Born for snake shot ...

Klos
Posty: 229
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:30 am
Kontakt:

Re: Wyniki 2017

Post autor: Klos » czw mar 02, 2017 9:00 pm

Wyniki Mega Dypa 01.03.2017r.

1. Marcin Rokoszewski / Daniel Sobczak
2. Przemysław Otrębski / Sebastian Jagniątkowski
3/4. Grzegorz Kosowicz / Bartłomiej Bartoszek
3/4. Karolina Kłos / Maciej Hermanowicz
5/8. Konrad Michalik / Karol Podgórny
5/8. Tomasz Błaszczyński / Janek Szewczyk
5/8. Łukasz Kłos / Radosław Ławski
5/8. Adam Margiel / Tomasz Kłys
9/16. Rafał Włodarczyk / Anna Przybył
9/16. Zbigniew Kołaciński / Tomasz Haładziński
9/16. Szymon Raf / Maciej Kołaciński
9/16. Dominika Pawełczyk / Mateusz Zalewski
9/16. Tomasz Zakrzewski / Justyna Białkowska
9/16. Andrea Defraia / Mateusz Bechaj
9/16. Anna Otrębskia / Artur Kabała
9/16. Przemek Godula / Patryk Stepień

Gratulujemy i dziękujemy za tak wysoką frekwencję! :D
Prezes mo¿e byæ tylko jeden

Duzy
Posty: 289
Rejestracja: śr sie 02, 2006 7:56 pm

Re: Wyniki 2017

Post autor: Duzy » pt cze 16, 2017 8:43 pm

OS Multi Table 16.06.2017

1 Konrad Michalik
2 Łukasz Kłos
3 Karolina Kłos
4 Bartłomiej Bartoszek
5/8 Dominika Pawełczyk
5/8 Mateusz Bechaj
5/8 Szymon Raf
5/8 Andrea Defraia
9 Patryk Stępień

Gratulacje i dzięki za przybycie!
Born for snake shot ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości