Mistrzostwa Polski

Tutaj omawiamy wszelkie kwestie dotyczące Futbolu Stołowego
ODPOWIEDZ
KoUcz
Kontakt:

Mistrzostwa Polski

Post autor: KoUcz » śr gru 20, 2017 1:25 pm

Mam pytanie do obecnych władz PZFS. Czemu Polskie turnieje rangi Mistrzostw Polski są tak późno ustalane. Proszę spojrzeć na kalendarz ITSF https://www.table-soccer.org/tournament ... value=2018 tutaj już mamy zaplanowane turnieje przez naszych sąsiadów Czechy,Słowacja, Węgrów ..... .

Co trzeba zrobić żeby turniej Lean w Kwidzyniu już był w kalendarzu.
Co trzeba zrobić żeby ustalić kiedy jest turniej MPG ??

ayako

Re: Mistrzostwa Polski

Post autor: ayako » czw sty 04, 2018 9:01 am

Przede wszystkim musi się znaleźć chętny ośrodek do zorganizowania MPG ;]

KoUcz
Kontakt:

Post autor: KoUcz » czw sty 04, 2018 10:01 am

A to nie ma ?? kto robi MPL'a Łódź i Warszawa. Data jest znana więc w czym problem żeby zrobić rezerwację terminu. PZFS też zna termin.

jacenty

Post autor: jacenty » czw sty 04, 2018 12:59 pm

W kalendarzu ITSF, jak pewnie wiesz, są turnieje rangi Pro-Tour lub Master Series. Do tej pory nie dostaliśmy żadnej informacji, jakiej rangi mają być Mistrzostwa Polski w Kwidzyniu. Poproszę w takim razie o to, a niezwłocznie powiadomimy ITSF, by zamieścił w kalendarzu odpowiednie powiadomienie. Przypomnę tylko, że w Zarządzie są trzy osoby z Wawy plus jeden zastępca z Łodzi i chyba nie powinno być problemu z komunikacją...;)

jacenty

Post autor: jacenty » czw sty 04, 2018 1:16 pm

A co do drugiej części pytania, to odpowiem tak.
Nie wiem, jak będzie z Mistrzostwami Polski w tym roku, ponieważ praktycznie zostało parę dni do końca kadencji obecnego Zarządu i na Lidze Ogólnopolskiej w Warszawie w lutym zostaną wybrane nowe władze.
M.in. dlatego, że ma się odbyć MPL, nie koncentrowaliśmy się na MPG 2018, skoro odbyło się MPG 2017, a powoli robi się tendencja do przechodzenia na nowy stół. Zorganizowanie takiego turnieju to bardzo duże przedsięwzięcie. Do tego dochodzi KMP.
Jakie będą plany nowego Zarządu, nie wiem, ale wierzę, że wszystko zostanie ustalone niedługo.
W moim odczuciu ważne, by raz w roku odbywały się Mistrzostwa Polski, a na jakim stole to już jest sprawa drugorzędna.

KoUcz
Kontakt:

Post autor: KoUcz » pt sty 05, 2018 6:48 am

Swoją drogą zaczynamy prace nad konstrukcją turnieju MPL. Obecny ranking jest dość stary czy może on zostać uaktualniony. Wiem że trwają kroki by system rankingowy był nowej formie ale może póki co działajmy na tym co mamy ??

jacenty

Post autor: jacenty » pt sty 05, 2018 12:13 pm

Tak, ranking będzie zaktualizowany.

ODPOWIEDZ