Delegaci WKPS na Walne PZFS

ODPOWIEDZ
Zboj

Post autor: Zboj » śr kwie 07, 2010 8:53 am

We Wrocławiu przyjęliśmy takie rozwiązanie, że na konkretne Walne Zarząd WKPS udziela delegatom pełnomocnictwa do reprezentowania klubu.

Ja byłem delegatem na Walne Założycielskie. Później na Walne dotyczące sprawy Lulu i Stygmata pełnomocnictwa otrzymałem ja i Oki. Na ostatnie, marcowe Walne w Toruniu pełnomocnictwo otrzymał Czarek. Obecnie wszyscy jesteśmy tylko "byłymi delegatami". Na każde Walne Zarząd WKPS ma prawo wyznaczyć 2 delgatów.

Na Walnym podczas kwietniowego majora w Poznaniu (23-25.04.) odbędą się wybory nowego Prezesa i Zarządu PZFS. Już teraz na ukrytym forum delegatów kandydaci na prezesa (£ysy i Ori) zaproponowali swoje programy i czekają na dyskusję z delegatami poszczególnych ośrodków.

Proszę zatem, żeby Zarząd WKPS jak najszybciej wyłonił 1 lub 2 osoby, które będą w Poznaniu na Walnym i udzielił im pełnomocnictw do reprezentowania klubu, aby już teraz mogli się włączyć w dyskusję na forum delegatów.

Na forum delegatów (nie wiem czemu mam tam ciągle dostęp, bo delegatem WKPS już dawno nie jestem) £ysy cały czas prosi o przesłanie mu pełnomocnictw dla osób, które reprezentowały kluby w marcu w Toruniu. Należy zatem pilnie wysłać mu pełnomocnictwo wystawione przez Zarząd WKPS dla Czarka. Wzór takiego pełnomocnictwa dla dowolnego delegata wysłałem Magdzie i reszcie Zarządu do wiadomości razem z moją częścią sprawozdania.
Pi³karzyki Wroc³aw
Running wild rules !

Zboj

Post autor: Zboj » wt kwie 13, 2010 9:03 am

£ysy dalej nie ma pełnomocnictwa dla Czarka na ostatnie Walne Delegatów PZFS. Czy ktoś z Zarządu lub sam Czarek wysłał mu dokument?
Pi³karzyki Wroc³aw
Running wild rules !

ODPOWIEDZ